تبلیغات*** برای ورود به سایت روی بنر زیر کلیک کنید ***
دنیای بازی - Crysis Warhead

دنیای بازی
دانلود جدیدترین بازی های دنیا

َ

Crysis Warhead داستان جدیدی نسبت به Crysis نخواهد داشت! این بازی داستان Crysis را از زاویه ای دیگر و از دید یک کماندوی کهنه کار و خشن بیریتانیای به نام Michael Sykes که به Psycho معروف است دنبال خواهد کرد. به طور کل هدف سازندگان از این نوع داستان رفع ابهامات موجود در Crysis بوده است و به گونه ای می توان گفت که داستان Warhead مکملیست برای داستان Crysis.

Crysis یکی از بزرگترین عناوین انحصاری PC در سال 2007 میلادی بود که با فروشی بیش از 1 میلیون نسخه روبرو شد و با گرافیک حیرت انگیزش یکی از بازی های بسیار محبوب نزد هواداران PC به شمار می رفت. اکنون سازندگان توانمند این بازی در استودیوی Crytek تصمیم دارند تا احتمالآ آخرین عنوان انحصاری خود را برای PC تحت عنوان Crysis Warhead را با ویژگی ها و امکاناتی بهتر و جدیدتر ساخته و آن را در پاییز امسال روانه ی بازار کنند.

این بازی در حال حاضر توسط استودیوی تازه تاسیس Crytek در بوداپست مجارستان در حال ساخت هست و نکته ی جالب اینجاست که اکثر کارکنان این استودیو بیشتر در زمینه ساخت بازی های Real Time Strategy تجربه داشته اند و اکنون قصد دارند تا برای اولین بار یک بازی اول شخص را تولید کنند و به همین دلیل تعداد زیادی از سازندگان و طراحان حرفه ای استودیوی اصلی Crytek در ساخته این بازی به این استودیو کمک خواهند کرد. کمپانی Electronic Arts نیز مثل نسخه ی قبلی حامی Crytek و منتشر کننده ی عنوان جدیدش خواهد بود.

Hardware Requirements

CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista), Intel Core 2.0 GHz

(2.2 GHz for Vista), AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or better

RAM: 1GB (1.5GB on Windows Vista)

Video Card: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro

(Radeon X800 Pro for Vista) or better

VRAM: 256MB of Graphics Memory Storage: 15GB

Sound Card: DirectX 9.0c Compatible ODD: DVD-ROM

OS: Microsoft Windows XP with Service Pack 2 or Microsoft Vista

DirectX: DX9.0c or DX10

 

 

 

game download ( tested and workingادامه مطلب

طبقه بندی: جنگی،  اکشن، 
برچسب ها: Crysis Warhead،  
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 اسفند 1387 توسط ماریو